Veikals, Kategorijas,

Sākotnējā Topcon TBB 2 BT G1 NiMH Akumulatoru TBB 2 BT G1

Jauns

€37.25

Oriģināls Topcon TBB-2 Ni-MH Baterijas (Jauns) BT-G1 7.2 V / 2300mAh Pelēkā Krāsa, Kā Parādīts attēlā

jūs meklējat pavisam jaunu Oriģinālu Topcon TBB-2 NiMH Akumulatoru, tas arī aizstāj BT-G1, BT-52Q, BT-52QA, tā darbojas GTS-102N, GTS-105N un garš saraksts citu Topcon Kopā Stacijas, akumulators izskatās identiski Topcon BT-52QA akumulatoru, izņemot krāsu.

akumulatoru krāsa ir Pelēka, kā parādīts attēlā

Akumulatora specifikācijas: NiMH, 7.2 V. 2300mAh

tas ir pavisam jauns top kvalitātes sākotnējā Topcon akumulators

Starptautiskā pircēju nav atbildīga par jebkādu nodokli un muitas nodevas vai vietējie nodokļi, ja tādi ir. Pārbaudiet savu vietējo tiesību akti

Mēs lūdzam pircēju / uzvarējušajam pretendentam veikt maksājumu, 3 (trīs) dienu laikā, (izņemot par posteņiem, kas prasa tūlītēju samaksu uz laiku pārdošana). Vienīgais veids akceptēto maksājuma šajā laikā ir . Ja maksājums nav saņemts 7 (septiņu) dienu laikā pēc pārdošanas datums, darījums tiks AUTOMĀTISKI ATCELTS. Tajā laikā, kad preci varēs saņemt atkārtoti-saraksts / atkārtota izsole. Arī bezalgas Postenis Strīds tiks ziņots . Mēs pateicamies jums par jūsu biznesu un izpratni.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka kuģniecības maksa ir aprēķināts tā, lai segtu pasta izdevumus, apstrādes un iepakojuma materiālu, ko izmanto, lai kuģis objektu. Lielākā daļa FedEx, UPS, USPS un sūtījumiem, kas nāk ar sekošanas numuru, numurs tiks publicēta sadaļā "Darījuma Detaļām" par to , lūdzu, apmeklējiet "Skatīt Darījuma Detaļas" blakus vienumam, ka jums iegādāties izsekot savu sūtījumu.

Visas preces ir garantēta, kā aprakstīts. Visi pārdošanas ir galīgs, un atdeve ir apstiprināts pēc mūsu ieskatiem, tikai. Objekti var tikt atgriezta tikai ar iepriekšēju atļauju. Gadījumā, ja atgriešanās bez iepriekšējas atļaujas; konkrētā izstrādājuma vai nu tiks nosūtīti atpakaļ uz klienta uz to rēķina, vai pārdevējam var izvēlēties pieņemt preci atpakaļ ar atjaunošanas maksa 50% apmērā no kopējās preces vērtības Visiem apstrādes un piegādes izmaksas ir neatmaksājamas izņemot gadījumus, kad pārdevējs ir veicis kļūda, piegāde un nepareizu preci pircējam. Šajā gadījumā pircējam jāsazinās ar pārdevēju, lai iegūtu atgriešanas etiķeti vai pieprasīt preces, uzņemt vai saņemt Atlīdzību par to, atgriešanās kuģniecības izmaksas. Kad prece ir atgriezta atpakaļ pārdevējam un ir pārbaudīti, pareiza nomaiņa vienība tiks izvesti vai kredītiestādes izsniegts par pilnu summu pasūtījumu, ja pareizi vienība nav pieejama. Pārdevējam ir jābūt informētam par saņemšanas nepareizo merchandise trīs dienu laikā par piegādi. Turklāt uz nepareizu objektu jāpaliek pilnīgu tās sākotnējā stāvoklī, ir izmantotas, un brīdī atgriezties ietver visus vienumus, kas sākotnēji iekļauti sūtījumu, kas attiecas uz visiem piederumi aizsardzības pārklājumi un iepakošanas materiāli. Pircējam arī ir jāsaņem piegādes apstiprinājumu un izsekošanas numuru nosūtīti objektu un nosūtīt informāciju pārdevējs uzreiz pēc pasta vienumu.

Bojātas Preces : pircējs informē pārdevēju par preces ar trūkumiem un pieprasījuma atgrieztu Preces Atļaujas numurs (RMA#) septiņu dienu laikā pēc tam, kad, saņemot nekvalitatīvu preci. Pircējs ir kuģis veic atgrieztu preces uz sava rēķina, trīs darba dienu laikā no saņemšanas RMA#. Rezerves vienība tiks nosūtīti pēc tam, kad bojāta prece ir saņemta un pārbaudīta, a kredītu var izdot, ja rezerves prece nav pieejama. Pircējam arī ir jāsaņem piegādes apstiprinājumu un izsekošanas numuru nosūtīti objektu un nosūtīt informāciju pārdevējs uzreiz pēc pasta vienumu.

Nevēlamu Atgriežas : Nevēlamo produktu peļņu, tiks piemērota 20% atjaunošanas maksa un jābūt atgrieztu Preces Atļaujas numurs (RMA#). Preces, ir jābūt neizmantoto stāvoklī tikai. Daži objekti vēl ir jābūt oriģinālajā noslēgtā ano-atvērta stāvoklī. Visas kuģniecības un pārkraušanas maksa netiek atgriezta. Pircējam arī ir jāsaņem piegādes apstiprinājumu un izsekošanas numuru nosūtīti objektu un nosūtīt informāciju pārdevējs uzreiz pēc pasta vienumu.

Atteicās Piegāde : Peļņu, kas ietilpst šajā kategorijā, būs pakļautas 30% atjaunošanas maksa. Pircējam būs atbildīga arī par atgriešanās kuģniecības izmaksas, kas radušās rīcības, atsakot preču piegādes, ja tādi ir. Līdz ar to, kredīts tiks izsniegts mazāk par 30% atjaunošanas maksa par objekta vērtību.

Visas kuģniecības un pārkraušanas maksa netiek atgriezta, Ja atgriešanās ir saņēmis no pārdevēja, pēc 15 dienām no oriģināla saņemšanas dienas precēm, tā tiks nosūtīta pircējam par saviem līdzekļiem.

Tagi: g1 gadījumos un vāki, bateriju nomaiņa sony vaio, akumulatora 12volt, Lēti g1 gadījumos un vāki, Augstas Kvalitātes akumulatora nomaiņa sony vaio, Ķīnas akumulatoru 12volt Piegādātāju.

Iepakojuma Svars 0.3kg (0.66lb.)
Iepakojuma Lielums 18cm x 18cm x 7cm (7.09in x 7.09in x 2.76in)
Vienības Veids gabals
Stāvoklis JAUNS
Nosaukums Topcon
Modeļa Numurs TBB 2
DIY Piederumi Elektriskā

Uzrakstīt recenziju

Sākotnējā Topcon TBB 2 BT G1 NiMH Akumulatoru TBB 2 BT G1

Sākotnējā Topcon TBB 2 BT G1 NiMH Akumulatoru TBB 2 BT G1

Saistītie Produkti
Produktam ir pievienota saraksts salīdzināt