Veikals, Kategorijas,

Pneimatiskie Dubultā ass Metāla Sloksnes Vēstuli Liekšanas Mašīnas, lai Padarītu LED Vēstule Zīmes 10cm

Jauns

€93.59

Pneimatiskie Dubultā ass Metāla Sloksnes Vēstuli Liekšanas Mašīnas, lai Padarītu LED Vēstule Zīmes

Kāju slēdzis, viegli darbību, Dual-ass pneimatiskās labojumi, materiāli, spēcīgāk!

Apraksts:

• Pneimatiskās Vēstuli Liekšanas Mašīnas: Tas ir pneimatiskās piesprādzēt materiālus. Cilindru izmantot šo mašīnu var būt 70kg svara. Nav jāuztraucas par to nevar piesprādzēt materiāls. Tas specializējas lieces alumīnija malām, dzelzs lokšņu un nerūsošā tērauda.

• To var saliekt metāla loksnes ātri un precīzi (Tas sasniegtu vislabāko efektu, ja izmantojat ar CS-MBBT-001 metāla slota liekšanas mašīnas).

Funkcijas:

• Pneimatiskās liekšanas mašīnas leņķi lieces funkcija neprasa pārāk daudz sloksnes, lai liekšanas mašīnas var izmantot, lai saliekt gandrīz visu veidu leņķi, ko izmanto alumīnija vēstule zīmes.

•Pneimatiskās liekšanas mašīnas var saliekt daudzi svārstās no malas, un var pat padarīt 5cm, attālums starp divām leņķi, vairāk piemērots padarītu vēstule zīmes.

• Pneimatiskās liekšanas mašīnas funkcijas, kāju slēdzis, ļoti ērti darboties, ar double-ass cilindru piesprādzēt materiālus. Tas ir ļoti spēcīgs.

• To var saliekt dzelzs 1.2 mm, alumīnijs: 1.2 mm, nerūsējošā tērauda: 1.0 mm, efektīvu flanging augstums ir 10 cm.

1.Atveriet pneimatiskās vēstuli liekšanas mašīnas, pievienojiet gaisa ieplūdes kāju slēdzis ar gaisa cauruli;

2.Nospiediet kāju slēdzis, lai pārbaudītu, vai mašīna ir darba kārtībā; Atlaidiet slēdzi un nodot metāla sloksnes;

3.Novietojiet lentes stāvoklī, un nospiediet kāju slēdzis, lai cīnītos sloksnes;

4.Mannually regulēt roktura līdz lieces nepieciešamā leņķī;

5.Atbrīvot kāju slēdzis, veikt sloksnes, un tuvu mašīna.

Padomi:

• Jums bija labāk pievilkt pneimatiskās liekšanas mašīnas uz bortu. Jums var izrakt caurumu, lai instalētu paturot pneimatisko liekšanas mašīnas. Ja jums nav piesprādzēt liekšanas mašīnas, jums nav viegli to izmantot.

• Izvairieties no jūsu puses tiek satvertu ar pneimatisko liekšanas mašīnas, par to ir desmitiem kilogramu un tā spiediens ir nepanesams.

Dual-ass Metāla Kanāls Vēstuli Leņķis Bender Liekšanas Instrumenti, Mini Metāla Burti Leņķis Bender Liekšanas Instrumenti

Pneimatiskie Dubultā ass Metāla Vēstuli Leņķis Liekšanas Mašīnas Maksimālais Darba Biezums: 1.2 mm Maksimālais Darba Biezums: 1mm Maksimālais Darba Biezums: 1.2 mm Lielākoties izmanto, lai lieces alumīnija materiāla malām. Galvenokārt izmanto, locīšanai tērauda materiāla malām. Galvenokārt izmanto, locīšanai alumīnija materiāla malām. Mašīnas Svars ir 5.05 kg Mašīnas Svars ir 1.65 kg Mašīnas Svars ir 6.65 kg numura zīmes vieta var tikt precizēta, kas padara lieces materiālu nedrīkst krist automātiski, ja lieces dzelzs nerūsējošā tērauda. Jūs varat piesprādzēt materiāliem, stingri un saliekt vairāk perfektu un precīzu leņķi. Uz numura zīmes vieta ir noteikta, platums ir 1,5 mm Plāksnes telpa var tikt precizēta, kas padara lieces materiālu nedrīkst krist automātiski, ja lieces dzelzs nerūsējošā tērauda. Jūs varat piesprādzēt materiāliem, stingri un saliekt vairāk perfektu un precīzu leņķi. Cena ir vidējā Cena ir zema Cena ir salīdzinoši augsta, Var veikt 10cm attālums starp diviem leņķiem Var veikt 10cm attālums starp diviem leņķiem Var saliekt daudzi svārstās no malas, un var pat padarīt 5cm, attālums starp divām leņķi

Manuālu darbību, dual-ass konstrukcija, darba taupīšanu. Manuālu darbību, maza izmēra un vieglā svara Pneimatiskās darbību, ar kāju slēdzis, dual-ass konstrukcija, darba ietaupījums

Pneimatiskās liekšanas mašīnas ir galvenokārt izmanto, locīšanai alumīnija materiāla malām. Lai gan jūs varat to izmantot, lai saliekt metāla lokšņu un nerūsošā tērauda, mēs iesakām jums lietot tikai tā, lai saliekt tie, kas ir rievotie. Ja materiāls nav bijis rievotie un vēl ir ļoti bieza, jūs nevarat izmantot liekšanas mašīnas uz darbu.

Tagi: liekšanas mašīnas, vēstule liekšanas mašīnas, mašīna, Lēti liekšanas mašīnas, Augstas Kvalitātes vēstuli liekšanas mašīnas, Ķīna mašīna Piegādātāji.

Iepakojuma Lielums 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)
Vienības Veids gabals
Iepakojuma Svars 7.0kg (15.43lb.)
Materiāls / Apstrādāts Metāls var saliekt dzelzs 1.2 mm, alumīnija
Modeļa Numurs SY207
Lieces platums 10cm
Sertifikācija CE
Papildu Pakalpojumi locīšana
Izcelsme Ķīna
Jauda Rokasgrāmata
Zīmola Nosaukums ShinySignage
automatizācija Rokasgrāmata
izejvielas dzelzs
Mašīnas Tips Nospiediet Bremžu

Uzrakstīt recenziju

Pneimatiskie Dubultā ass Metāla Sloksnes Vēstuli Liekšanas Mašīnas, lai Padarītu LED Vēstule Zīmes 10cm

Pneimatiskie Dubultā ass Metāla Sloksnes Vēstuli Liekšanas Mašīnas, lai Padarītu LED Vēstule Zīmes 10cm

Saistītie Produkti
Produktam ir pievienota saraksts salīdzināt